Školy a tréninky

Srpen 2018

Dva tréninky v jeden čas: Královna ženských kruhů a Mentorka ženských meditací 14.8.-19.8.2018

Unikátní projekt 2 tréninků, tréninku lektorky pro ženy a tréninku meditačních technik a terapií pro osobní transformaci ženy. Rekvalifikace a certifikace pro skupinovou práci se ženami na hlubokém meditačním základě s účinkem posílení ženství, osobního rozvoje a transformace ženy.

  • Pro ženy

Říjen 2018

ŠKOLA MOHENDŽODÁRO II.A 2018/2019

Pro absolventky Základního kurzu. Získáte kompletní znalost tantra-jógy pro ženy. Naučíte se celou Osmnáctkovou sestavu Mohendžodáro, meditace Mohendžodáro a Osho meditační terapie, zažijete práci s energetickým vajíčkem. Pochopíte vnitřní aspekty Mohendžodáro pro vnitřní ženu. 

  • Pro ženy

MAGIE ŽENSKÉHO TANCE 2018/2019

Celoroční škola pro rozvinutí talentu a pohybových a uměleckých dovedností. Spontánní tanec, muzikoterapie, taneční meditace, prvky taneční jógy ze starodávného indického umění - Sadhány, odstraňování psychických a emocionálních bloků, radost z objevování v pohybu.

  • Pro ženy

Listopad 2018

TVOŘIVÁ MOC INTIMITY 7.11.2018 - 5.5.2019

Tantrický trénink zaměřený na omlazování, oživování a zbavování strachů bránících šťastnému životu, milování a lásce. Návrat k nevinnosti, pocitu bezpečí a božství v každém z nás. Umění doteku, milování, vědomého početí.

  • Pro muže i ženy

Získejte aktuální informace o našich seminářích

Naše semináře se stále vyvíjejí a zdokonalují, přicházíme s novými tématy a postupy. Často organizujeme zvláštní akce plné překvapení a mimořádných zážitků. Mějte s námi bližší kontakt.