Školy a tréninky

Červenec 2019

Mentorka ženských meditací Mohendžodáro

Rekvalifikace a certifikace pro skupinovou práci se ženami na hlubokém meditačním základě s účinkem posílení ženství, osobního rozvoje a transformace ženy. Pro všechny ženy, nemusí se stát profesionálními lektorkami, může se jednat i o malá soukromá setkávání. Letní trénink je rozšířený o know-how, tipy a vhledy pro úspěšné vedení seminářů pro ženy,"Královna ženských kruhů".

  • Pro ženy
Podrobnosti

Skupinový terapeutický trénink - Katarzní techniky Mohendžodáro a Osho therapist trénink

Speciální trénink s autorskou licencí na nejúčinnější meditační techniky 23. - 28.7.2019.
Vhodný pro lektory, lektorky, kouče, terapeutky, cvičitelky, cvičitele jógy, pracující se skupinou lidí na  prožitkovém, emočním a meditačním základě. Budete umět pracovat s katarzními technikami, podpoříte proces emočního vyjádření a zážitku ve skupině. Trénink vám pomůže osobně vyrůst, poznatky přenést do vašeho života, do vaší lektorské či terapeutické činnosti.

  • Pro ženy i muže

Září 2019

SEXUÁLNÍ KOUČKA 2019/2020

Terapeutka ženské intimity, ženské masáže se speciálem o mužské sexualitě.
Trénink pracuje s porozuměním ženské sexuality, s diagnostikou, s intimními ženskými masážemi. Naučíš se pomáhat ženám na hluboké úrovni pomocí laskavých dotykových technik. Seznámíš se s podstatou mužské sexuality, různých mužských tělesných i psychických potíží, které brání šťastnému partnerskému a milostnému životu.

  • Pro ženy
Podrobnosti

Říjen 2019

MAGIE ŽENSKÉHO TANCE 2019/2020

Celoroční škola pro rozvinutí talentu a pohybových a uměleckých dovedností. Spontánní tanec, muzikoterapie, taneční meditace, prvky taneční jógy ze starodávného indického umění - Sadhány, odstraňování psychických a emocionálních bloků, radost z objevování v pohybu.

  • Pro ženy

ŠKOLA MOHENDŽODÁRO II.A 2019/2020

Pro absolventky Základního kurzu. Škola je zaměřena na všech devět ásan rituálu Mohendžodáro. Jednotlivé asány na sebe navazují a vytvářejí energetický celek, naučíte se rozvádět svou sexuální energii do celého těla a použít ji pro rozvoj intuice a vlastního zdraví.  Tak se toto cvičení stává tajemstvím věčného mládí adeptek tantry. Na celoroční škole je mnohem větší prostor na sdílení, na relaxační a uvolňující techniky, které umožňují lépe a hlouběji doprožít zážitky z dynamičtějších částí kurzu.

  • Pro ženy

Listopad 2019

UMĚNÍ MILOVAT 2019/2020

Mystická cesta k citovému, milostnému a sexuálnímu naplnění. Tantrický trénink Igora a Míši Samotných. Pro ženy i muže, jednotlivce i páry, začátečníky i pokročilé.
Během tréninku vás naučíme nádherné způsoby, jak prožívat citově, milostně a pudově. Dovíte se konkrétní postupy, konkrétní alchymii, jak se milovat tantricky. Získáte několik dosud nepublikovaných návodů pro tantrický sex.

  • Pro ženy i muže
Podrobnosti

Získejte aktuální informace o našich seminářích

Naše semináře se stále vyvíjejí a zdokonalují, přicházíme s novými tématy a postupy. Často organizujeme zvláštní akce plné překvapení a mimořádných zážitků. Mějte s námi bližší kontakt.