Školy a tréninky

Květen 2018

HOLUB V HRSTI 1.-6.5.2018 TANTRICKÝ TRÉNINK

Speciál pro páry i jednotlivce. 
Umění překonávat zvyk a nudu v partnerském životě. Umění tvořit, hrát si a objevovat.
Překonání strachu z nového. Naučte se nedržet se pokakaného štěstíčka.

  • Pro muže i ženy

Červen 2018

Lektorský výcvik Empowered Woman Mahasatvaa Ma Ananda Sarita - červen 2018-září 2019

Naučte se vést skupinu na profesionální úrovni. Odhalte chyby, které nevědomky děláte. Naučte se lektorsky důležité prvky a vnitřní zákonitosti. Naučte se tvořit své vlastní techniky a staňte se špičkou ve svém oboru. Obsazeno.

  • Pro ženy

Červenec 2018

Objev svůj umělecký talent 11.-15.7.2018

Krásný způsob, jak si užít, uvolnit se, dělat něco zajímavého a rozvinout svou osobnost. Výrazné posílení nálady, chuti do života. Meditace, zpívání, tanec, malování... Trocha herectví, pantomimy a dalších uměleckých forem.  Jak překonat nejistotu a strukturu mysli.

  • Pro ženy i muže

Srpen 2018

Dva tréninky v jeden čas: Královna ženských kruhů a Mentorka ženských meditací 14.8.-19.8.2018

Unikátní projekt 2 tréninků, tréninku lektorky pro ženy a tréninku meditačních technik a terapií pro osobní transformaci ženy. Rekvalifikace a certifikace pro skupinovou práci se ženami na hlubokém meditačním základě s účinkem posílení ženství, osobního rozvoje a transformace ženy.

  • Pro ženy

Říjen 2018

ŠKOLA MOHENDŽODÁRO II.A 2018/2019

Pro absolventky Základního kurzu. Získáte kompletní znalost tantra-jógy pro ženy. Naučíte se celou Osmnáctkovou sestavu Mohendžodáro, meditace Mohendžodáro a Osho meditační terapie, zažijete práci s energetickým vajíčkem. Pochopíte vnitřní aspekty Mohendžodáro pro vnitřní ženu. 

  • Pro ženy

MAGIE ŽENSKÉHO TANCE 2018/2019

Celoroční škola pro rozvinutí talentu a pohybových a uměleckých dovedností. Spontánní tanec, muzikoterapie, taneční meditace, prvky taneční jógy ze starodávného indického umění - Sadhány, odstraňování psychických a emocionálních bloků, radost z objevování v pohybu.

  • Pro ženy

Listopad 2018

TVOŘIVÁ MOC INTIMITY 7.11.2018 - 5.5.2019

Tantrický trénink zaměřený na omlazování, oživování a zbavování strachů bránících šťastnému životu, milování a lásce. Návrat k nevinnosti, pocitu bezpečí a božství v každém z nás. Umění doteku, milování, vědomého početí.

  • Pro muže i ženy

Získejte aktuální informace o našich seminářích

Naše semináře se stále vyvíjejí a zdokonalují, přicházíme s novými tématy a postupy. Často organizujeme zvláštní akce plné překvapení a mimořádných zážitků. Mějte s námi bližší kontakt. 

Zobrazit
Skrýt