Školy a tréninky

Červenec/srpen 2017

Ženské harmonizační masáže Mohendžodáro I s certifikací Mohendžodáro a akreditací MŠMT 31.7.-13.8.2017

Legendární kurz Mohendžodáro masáže pro začátečnice. Staňte se součástí sítě moudrých žen, které se navzájem podporují. Naučte se pomáhat druhým ženám, založte si svoji vlastní živnost a staňte se nezávislými.

  • Pro ženy

Srpen 2017

Ženské harmonizační masáže Mohendžodáro I s certifikací Mohendžodáro 7.-13.8.2017

Legendární kurz Mohendžodáro masáže pro začátečnice. Staňte se součástí sítě moudrých žen, které se navzájem podporují. Naučte se pomáhat druhým ženám, založte si svoji vlastní živnost a staňte se nezávislými.

  • Pro ženy

Certifikovaný seminář SKUPINOVÝ TERAPEUTICKÝ TRÉNINK 15.-20.8.2017

Unikátní trénink s autorskou licencí na nejúčinnější meditační techniky, vhodný pro lektory, lektorky, terapeutky, cvičitelky, cvičitele jógy pracující se skupinou lidí na prožitkovém, emočním a meditačním základě. 

Speciální téma: Umění katarze, zážitku a očisty emočních zranění

  • Pro ženy i muže

Září 2017

TŘI VELKÁ TAJEMSTVÍ PARTNERSKÉHO VZTAHU 20.9.2017 - 6.5.2018

Naučte se tři hlavní partnerské dovednosti:
Vědomá hádka - Umění odpustit si - Pokakané štěstíčko

Tantrické techniky, starodávné i moderní tantrické meditace, milostné umění, zážitkové schopnosti, umění dechů, dechových rytmů, jaký vliv má dech na člověka. Na co je vhodný povrchní dech, na co je vhodný hluboký dech, jak působí dýchání ústy, jak dýchání nosem, rozšiřování kapacity plic.

  • Tantrický trénink pro ženy i muže, jednotlivce i páry

ŠKOLA MOHENDŽODÁRO II.A 27.9.2017-18.2.2018

Pro absolventky Základního kurzu. Získáte kompletní znalost tantra-jógy pro ženy. Naučíte se celou Osmnáctkovou sestavu Mohendžodáro, meditace Mohendžodáro a Osho meditační terapie, zažijete práci s energetickým vajíčkem. Pochopíte vnitřní aspekty Mohendžodáro pro vnitřní ženu. 

  • Pro ženy

Červen 2018

Lektorský výcvik Empowered Woman Mahasatvaa Ma Ananda Sarita - červen 2018-září 2019

Naučte se vést skupinu na profesionální úrovni. Odhalte chyby, které nevědomky děláte. Naučte se lektorsky důležité prvky a vnitřní zákonitosti. Naučte se tvořit své vlastní techniky a staňte se špičkou ve svém oboru. Vyrostete lektorsky, duchovně i lidsky.

  • Pro ženy

Získejte aktuální informace o našich seminářích

Naše semináře se stále vyvíjejí a zdokonalují, přicházíme s novými tématy a postupy. Často organizujeme zvláštní akce plné překvapení a mimořádných zážitků. Mějte s námi bližší kontakt.