Carpe diem

Místo pro Vaše chvíle

Apartmán  Carpe diem

Jedinečné místo pro Vaše zážitky

Místo skryté před zraky lidí

Prostor pro Vaše soukromí

Obklopené nádhernou přírodou

Místo pro Vaše zážitky a sdílení

Skvělá poloha, kousek od dálnice

100% diskrétnost

Vlastní, bezpečné parkoviště

Dopřejte si čas pro lásku

Mnoho možností romantických vycházek

Popis

Malý útulný apartmán se samostatným vchodem. Apartmán je vybaven sprchovým koutem a toaletou. Nekuřácký prostor ( kouřit možno venku na vyhrazeném místě). Hostům jsou k dispozici  ručníky. Příjemnou atmosféru doplní afrodisiakální přírodní esence a bylinkový čaj.  Správce rád doplní své služby o individuální potřeby páru.

100% diskrétnost, není potřeba uvádět žádné osobní údaje.  Diskrétnost je dána tím, že apartmán je mimo bežnou zástavbu. Nachází se na osamoceném místě, má vlastní diskrétní parkoviště, které je snadno dostupné z hlavní cesty. Apartmán má samostatný vchod, což je pro diskrétnost důležité.  Správce apartmánu má velké pochopení pro milenecké páry. Areál je celkově laděn jako laskavé romantické místo se zaměřením na pochopení vnitřních lidských potřeb.

láska priroda

Apartmán je snadno dostupný autem z Brna. Využití mileneckého azylu Carpe diem je možné spojít s výletem k Brněnské přehradě, na hrad Veveří, do údolí Bílého potoka. Apartmán je ve snadném dosahu z Kuřimi, Tišnova, Velké Bíteše. Pokuď cestujete z Brna do Prahy nebo naopak je ideální pro romantické zastavení na cestách. Apartmán je v oblasti rekreační zóny, je obklopen nádhernou přírodou a v jeho blízkosti je možnost přírodního koupání. 

Ceny:

2 hod. -  640 Kč

Každá další hodina - 100 Kč

Celá noc (18-10 hod.)  - 1200 Kč

Celý den (10-18 hod.) - 1000Kč

Rezervace:

608 708 996

info@sugama.cz

Kde nás najdete

Lažánky mapa

V údolí bílého potoka,  20 min. autem z Brna, 9 km od D1 

Těšíme se na Vaši návštevu