Vědomá hádka

Zde je pro Vás připravená ke stažení technika

Vědomá hádka

V čem mi pomůže tato technika?

 • osvobozuje od psychických bloků a od vyhoření vztahu
 • podporuje emocionální očistu 
 • rozvíjí schopnost kreativity a hravosti
 • výrazně posiluje jakýkoliv vztah

Je to technika, která trénuje umění vědomé hádky. Pracuje hluboko v lidské psychice. Pracuje na emoční úrovni a dochází při ní k veliké očistě.

Popis

Tuto techniku můžete dělat individuálně nebo v páru. Je nesmírně důležité dělat tuto techniku naplno a po dobu trvání techniky se nerozptylovat ničím jiným, udržet se v technice po celou dobu. Zpočátku to bude možná náročnější, ale vyplatí se v tom vytrvat a zkoušet jí znovu. Máme ověřeno na mnoha účastnících našich kurzů, že tato technika báječně funguje.

Najděte si příjemné místo, kde budete techniku dělat. Myslete na to, že je důležité mít kvalitní přehrávač, neboť hudba nese léčebné frekvence. Mějte volný oděv. Pokud děláte techniku v místnosti, zajistěte, aby byla vyvětraná a byl v ní dostatek čerstvého vzduchu. Meditace umožňuje silné emocionální vjemy, proto dbejte na to, abyste byli v pocitovém bezpečí, aby Vás nikdo nerušil a abyste neměli pocit, že někoho rušíte vy. Pro pocit bezpečí zvažte případné uzamčení místnosti. Vypněte mobily a telefony. Udělejte si na sebe čas. Jemná uvolňující vůně v místnosti je také velmi vhodná. Pusťte si hudbu a můžete začít dělat první část.

Hudba je určena speciálně pro tuto techniku a povede vás. Po dobu trvání techniky s nikým nemluvte !

Návod

Technika má 4 části.

První část – Hatlanina

Posaďte se do tureckého sedu, poslouchejte hudbu a vyjadřujte se hatlaninou. Prostě jen mluvte vymyšleným jazykem, který nedává smysl. Nahrávka vás povede.

Druhá část – Vědomá hádka

Vstaňte, hýbejte se v těle, vyjadřujte sám se sebou nebo s blízkou osobou tutéž hatlaninu propojenou s různými emocemi (může to být třeba smích, nebo hněv – hádka). Buďte aktivní. Představujte si, že se skutečne hádáte a vyjadřujte vzájemně hatlaninou hádku. Použijte gesta a různé provokace. Technika funguje, když nepoužijete žádné konkrétní slovo, které by mohlo konflikt posilovat. Naopak hatlanina osvobozuje od konfliktu, protože to je čistá energie, která nemá intelektuální význam, proto léčí.

Třetí část – Smutek, případně pláč s hatlaninou

Schoulejte se někam do kouta, sedněte si na zem, izolujte se nebo najděte jinou intimní pozici. Vydávejte emoční zvuky, kombinovanou hatlaninu se smutkem nebo pláčem. Vyjadřujte emoci smutku, neštěstí s pláčem. Pláč nemusí být hlasitý, spíše se vše děje uvnitř a trochu na povrchu.
Pokud se však probudí velká emoce, můžete jí vyjádřit hlasitě. Nejde o herectví, ale o autentické vyjadřování emocí.

Čtvrtá část – Relaxace v tichu

Lehněte si na zem a relaxujte. Vnímejte sebe.

Kompletní technika Vědomá hádka

Soubory ke stažení

Audio soubory si zde můžete přehrát nebo stáhnout. Každý audio soubor obsahuje jednu část meditace. Můžete si udělat buď kompletní techniku, což je určitě nejvýhodnější a nejúčinnejší. V případě nedostatku času a jako nouzovou možnost si ale můžete udělat i jenom jednu část, kterou si zvolíte.

Chcete se naučit tuto i mnoho dalších zajímavých technik pro páry pod lektorským vedením?

Zážitkový víkend pro páry

kterým zkvalitníte vztah a budete ho chránit před vyhořením. Naučíte se nádherné techniky, kterými můžete hýčkat vztah doma. Nikdy se už spolu nebudete nudit a budete se těšit jeden na druhého. Zážitkový program víkendu je dán unikátním know-how, které vychází jednak z tradičních starodávných poznatků a jednak z posledních výzkumů transformační psychologie. 

Na našich speciálních víkendech si odpočinete a uvolníte se od nashromážděných stresů. Pomocí mistrovských technik tantrické jógy a pod vedením zkušených lektorů překonáte povrchní psychické bariéry a znovu prožijete něco pěkného.

Co zde zažijete? 

 • speciální techniky na uvolnění psychiky a stresů
 • unikátní párové meditace, masáže a relaxace, které mají kořeny ve starodávné Indii. Programy jsou ale rozvíjeny moderním způsobem, aby byly uchopitelné pro současného člověka
 • posvátné pozice, tzv. asány, ve kterých partneři otevírají soulad mužských a ženských aspektů. Získávají tak velké psychické porozumění
 • získáte jedinečné know-how pro péči o vztah v každodenním životě

Naučte se techniky

 • Vědomá hádka
 • Umění odpustit
 • Umění uměleckého vyjádření

Pod vedením profesionálního lektora

Na každém víkendu se také naučíte... 

 • jeden typ senzuální masáže pro naplněné společné chvíle
 • specifickou léčebnou partnerskou pozici pro společnou relaxaci a meditaci
 • posvátné pozice - asány, které podpoří soulad mužských a ženských aspektů
 • mystické párové cvičení, které bude psychicky pomáhat vztahu
 • další speciální techniky pro rozvoj osobnosti a podporu partnerství
 • desatero dovedností, které Vám pomůžou pečovat o vztah v každodenním životě

Vaše cena: 5480 Kč / pro jednu osobu  (10960 Kč pro dvě osoby) , zahrnuje ubytování, stravu a program 

Podrobnosti pobytu

Ubytování je ve vlastním apartmánu se záchodem a sprchou. Spí se na velké manželské posteli se speciální matrací podporující kvalitní spánek a relaxaci. Apartmán je tvořen z přírodního dřeva s důrazem na ekologii. 

Program je vedený profesionálním lektorem a probíhá v profesionálním meditačním sále se zateplenou podlahou, krbem a muzikoterapeutickým ozvučením. V ceně programu je vegetariánská strava, která podporuje program. Celé naše centrum je horským a lázeňským centrem v prostředí klimatických lázní a silových míst v přírodě, které využíváme k programu. V centru jsou prostory pro wellness, bylinné terapeutické lázně, pro saunu a relaxaci u krbu.

Jak jsou víkendy organizovány 

Zařadíme Vás na nejbližší volný termín. Akce je velmi vyjímečná a je pro omezený počet účastníků. Výjimečnost je mimo jiné dána možnostmi profesionálního lektora, který má mistrovskou úroveň.

V případě, že pro Vás termín nebude vhodný, dostanete od nás opakované nabídky termínů. Dostanete rovnež příležitost stanovit si svůj termín po osobní konzultaci.

Pokud nevyužijete příležitost do jednoho roku, vrátíme Vám celou částku.

O lektorovi

MVDr. Martin Tomaško, Ph.D.

Martin dlouhodobě podporuje Meditační centrum v Lažánkách. Působí zde jako lektor párové tantry, mužských skupin a jako specialista na katarzní a tranzovní techniky hostuje i na skupinách pro ženy. Tantře se věnuje s nepřetržitým nadšením téměř 20 let . Také absolvoval Reiki školu, No-mind trénink a mnohé art terapeutické programy a semináře pro rozvoj talentu a přirozeného potenciálu člověka.

O tvůrci

Ing. Igor Samotný

Igor je jeden z nejzkušenějších lektorů vůbec, během své 30 leté lektorské praxe vedl několik tisíc programů, workshopů, seminářů. Je expertem na problematiku intimních schopností člověka. Má tradiční tantrické zasvěcení a je trénován na mnoha úrovních. Absolvoval meditační terapie v Osho multiversitě v Půně na lektorské úrovni. Igor je jedním z nejvýznamnějších pokračovatelů Oshova poselství, což se projevuje hlavně ve formě tvorby meditačních terapií a meditačních technik v rozsahu, který nemá ve světě obdoby. V Meditačním centru Lažánky vede mnohé kurzy postavené na základě meditačních technik, tantry a tantra-jógy.