Jak být stále

atraktivní

pro svého partnera

 

 

Zde si můžete stáhnout zakoupený e-book

Jak být stále atraktivní pro svého partnera

V e-booku se dozvíte

Proč člověk ztrácí svoji atraktivitu a kouzlo osobnosti

Největší chybu, díky které člověk zabíjí kouzlo své osobnosti

Jak vyprovokovat zájem a zvědavost partnera

Proč je dobré umět být malým bláznem

Jak změnit pohled partnera na Vaše tělo

Jak se stát výzvou pro partnera

Jak na vědomou hádku

...a další zajímavosti, které jinde nenajdete...

Jedinečný průvodce, který Vám odhalí několik jednoduchých kroků, díky nimž zvýšíte svou atraktivitu.

Vaše bonusy

10 způsobů jak si udržet svého partnera

Precizně sestavený seznam 10 důležitých bodů, díky kterým  výrazně oživíte a obohatíte vztah.  Váš partner bude nadšený !

Speciální relaxace pro podporu lásky a vzájemné blízkosti

Laskavá relaxace ke stažení

Muzikoterapeutická audionahrávka s relaxací, určená pro jednotlivce, ale také pro páry. Zkušenostmi ověřená metoda pro podporu citového života a vzájemné blízkosti

Návod

Najděte si příjemné a bezpečné místo, kde budete techniku dělat. Dbejte na to, abyste byli v pocitovém bezpečí, aby Vás nikdo nerušil a abyste neměli pocit, že vy někoho rušíte. Pro pocit bezpečí zvažte případné uzamčení místnosti. Vypněte mobily a telefony.  Udělejte si na sebe čas. Jemná uvolňující vůně v místnosti je také velmi vhodná. Lehněte si na záda, ruce dejte podél těla a natáhněte nohy. Je důležité, aby se ani ruce ani nohy nekřížily. Pusťte si hudbu, zavřete si oči, ponořte se do relaxace a vnímejte sebe. V případě párové verze si spolu s partnerem lehněte ve vzájemném objetí, vnímejte blízkost, nic nehodnoťte a nemluvte, jen se společně v tichu ponořte do relaxace 

Technika na posílení sebevědomí - Hara transformace

Popis

Muzikoterapeutická audionahrávka s vedenou technikou, která Vám pomůže zvýšit Vaše sebevědomí a tím pozvedne atraktivitu ještě o stupeň výš. Společne s e-bookem tvoří skvělou kombinaci pro podporu a zvýšení atraktivity. Pro domácí terapii si doporučujeme udělat techniku alespoň 2x týdně. Pro větší intenzitu klidně i každý den. Techniku je možné dělat kdykoliv v průběhu dne, dopručujeme ale buď ráno, hned pro probuzení, nebo večer, před spaním.

Hara transformace ke stažení

Návod

Najděte si příjemné místo, kde budete techniku dělat. Myslete na to, že je důležité, aby byl kvalitní přehrávač, neboť hudba nese léčebné frekvence. Mějte volný oděv. Pokud děláte techniku v místnosti, zajistěte, aby byla vyvětraná a aby v ní bylo dostatek čerstvého vzduchu. Meditace umožňuje silné emocionální vjemy, proto dbejte na to, abyste byli v pocitovém bezpečí, aby Vás nikdo nerušil a abyste neměli pocit, že vy někoho rušíte. Pro pocit bezpečí zvažte případné uzamčení místnosti. Vypněte mobily a telefony. Udělejte si na sebe čas. Jemná uvolňující vůně v místnosti je také velmi vhodná. Pusťte si hudbu a ponořte se naplno do techniky a nechte se vést nahrávkou.

Chcete se naučit techniky z e-booku i mnoho dalších zajímavých technik pro páry pod lektorským vedením?

Zážitkový víkend pro páry

kterým zkvalitníte vztah a budete ho chránit před vyhořením. Naučíte se nádherné techniky, kterými můžete hýčkat vztah doma. Nikdy se už spolu nebudete nudit a budete se těšit jeden na druhého. Zážitkový program víkendu je dán unikátním know-how, které vychází jednak z tradičních starodávných poznatků a jednak z posledních výzkumů transformační psychologie. 

Na našich speciálních víkendech si odpočinete a uvolníte se od nashromážděných stresů. Pomocí mistrovských technik tantrické jógy a pod vedením zkušených lektorů překonáte povrchní psychické bariéry a znovu prožijete něco pěkného.

Co zde zažijete? 

 • speciální techniky na uvolnění psychiky a stresů
 • unikátní párové meditace, masáže a relaxace, které mají kořeny ve starodávné Indii. Programy jsou ale rozvíjeny moderním způsobem, aby byly uchopitelné pro současného člověka
 • posvátné pozice, tzv. asány, ve kterých partneři otevírají soulad mužských a ženských aspektů. Získávají tak velké psychické porozumění
 • získáte jedinečné know-how pro péči o vztah v každodenním životě

Naučte se techniky

 • Vědomá hádka
 • Umění odpustit
 • Umění uměleckého vyjádření

Pod vedením profesionálního lektora

Na každém víkendu se také naučíte... 

 • jeden typ senzuální masáže pro naplněné společné chvíle
 • specifickou léčebnou partnerskou pozici pro společnou relaxaci a meditaci
 • posvátné pozice - asány, které podpoří soulad mužských a ženských aspektů
 • mystické párové cvičení, které bude psychicky pomáhat vztahu
 • další speciální techniky pro rozvoj osobnosti a podporu partnerství
 • desatero dovedností, které Vám pomůžou pečovat o vztah v každodenním životě

Vaše cena: 5480 Kč / pro jednu osobu  (10960 Kč pro dvě osoby) , zahrnuje ubytování, stravu a program 

Podrobnosti pobytu

Ubytování je ve vlastním apartmánu se záchodem a sprchou. Spí se na velké manželské posteli se speciální matrací podporující kvalitní spánek a relaxaci. Apartmán je tvořen z přírodního dřeva s důrazem na ekologii. 

Program je vedený profesionálním lektorem a probíhá v profesionálním meditačním sále se zateplenou podlahou, krbem a muzikoterapeutickým ozvučením. V ceně programu je vegetariánská strava, která podporuje program. Celé naše centrum je horským a lázeňským centrem v prostředí klimatických lázní a silových míst v přírodě, které využíváme k programu. V centru jsou prostory pro wellness, bylinné terapeutické lázně, pro saunu a relaxaci u krbu.

Jak jsou víkendy organizovány 

Zařadíme Vás na nejbližší volný termín. Akce je velmi vyjímečná a je pro omezený počet účastníků. Výjimečnost je mimo jiné dána možnostmi profesionálního lektora, který má mistrovskou úroveň.

V případě, že pro Vás termín nebude vhodný, dostanete od nás opakované nabídky termínů. Dostanete rovnež příležitost stanovit si svůj termín po osobní konzultaci.

Pokud nevyužijete příležitost do jednoho roku, vrátíme Vám celou částku.

O lektorovi

MVDr.Martin Tomaško Ph.D.

Martin je dlouhodobě aktivní v Meditačním centru v Lažánkách. Působí zde jako lektor párové tantry, mužských skupin a jako specialista na katarzní a tranzovní techniky, hostuje i na skupinách pro ženy. Tantře se věnuje s nepřetržitým nadšením téměř 20 let. Absolvoval také školu Reiki, No-mind trénink a mnohé arte terapeutické programy a semináře pro rozvoj talentu a přirozeného potenciálu člověka.

O autorovi

Ing. Igor Samotný

Igor je jeden z nejzkušenějších lektorů vůbec, během své 30 leté lektorské praxe vedl několik tisíc programů, workshopů, seminářů. Je expertem na problematiku intimních schopností člověka. Má tradiční tantrické zasvěcení a je trénován na mnoha úrovních. Absolvoval meditační terapie v Osho multiversitě v Půně na lektorské úrovni. Igor je jedním z nejvýznamnějších pokračovatelů Oshova poselství, což se projevuje hlavně ve formě tvorby meditačních terapií a meditačních technik v rozsahu, který nemá ve světě obdoby. V Meditačním centru Lažánky vede mnohé kurzy postavené na základě meditačních technik, tantry a tantra-jógy.

Dáváte přednost zážitku před teorií?

Chcete se do tématu partnerských vztahů ponořit ještě hlouběji?
Láká vás získání vlastní zkušenosti?